ثبت سفارش و برآورد هزینه طراحی پوسته و یا پلاگین اختصاصی


وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که بسته به نوع و زمینه فعالیت، انواع مختلفی پوسته برای آن طراحی و نوشته شده است. مخزن وردپرس گنجینه بسیار بزرگ و ارزشمندی برای دانلود پوسته ها و افزونه های وردپرس می باشد. یکی از نقاط ضعف این پوسته ها چپ چین بودن و طراحی شده بر اساس زبان انگلیسی می باشد که بعد از راست چین شدن و ترجمه به زبان فارسی به درستی نمایش داده نمی شوند. به همبن دلیل شاید برای شما پیش آمده باشد که پس از نصب پوسته دانلود شده و فعال کردن آن ، شکل ظاهری وب سایت به هم ریخته و ظاهر آن هیچ شباهتی به تصویر و پیش نمایش آن ندارد.  از طرفی به دلیل استفاده همگانی و عمومی بودن این پوسته ها، امکان سفارشی سازی و تغییرات بر اساس نیاز بسیار کم و یا غیر ممکن می باشد. اینجاست که اهمیت طراحی اختصاصی پوسته وردپرس مشخص می شود. در طراحی اولین و مهم ترین نکته زمینه فعالیت وب سایت و طیف بازدیدکنندگان یک وب سایت می باشد. بعد از این موارد سایر نکات ضروری که باید در طراحی یک وب سایت لحاظ شود لیست شده و طراحی یک وب سایت از صفر آغاز می شود…

برای تهیه قالب اختصاصی،  لطفا امکانات و  قابلیت هایی که مدنظر شما می باشد را با ارائه توضیحات کوتاه برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و در صورت توافق، سفارش شما در اسرع وقت آماده و تحویل داده شود.

چنانچه سوالی در این مورد داشتید شاید سوالتان قبل از این در صفحه سوالات متداول پاسخ داده شده باشد؛ در غیر این صورت می توانید در بخش نظرات صفحه سوالات متداول سوال خود را مطرح نمائید تا در همان صفحه به سوال شما پاسخ داده شود. یا اینکه از بخش تماس با ما ، سوال و یا پیشنهاد خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.