درخواست طراحی افزونه وردپرس


افزونه های وردپرس، مجموعه ایی از کدهای php، کدهای جاوا اسکریپت، کدهای css، صفحات html   به همراه توابع وردپرس هستند که امکانات تازه ای به وردپرس اضافه می کنند و قابلیت های جدیدی به آن می افزایند و عملکرد آن را بهبود می بخشند. هم اکنون تعداد زیادی افزونه رایگان در مخزن وردپرس قابل دانلود می باشد که هر کدام کار خاصی انجام می دهد.

یکی از نقاط ضعف افزونه های رایگان مخزن وردپرس، زبان انگلیسی آنها می باشد که در صورت برگرداندن به زبان فارسی ممکن است دچار اختلال و یا کارکرد نامطلوب شوند. از طرفی چون این افزونه های برای استفاده تعداد زیادی وب سایت وردپرسی نوشته شده است و جنبه استفاده عمومی و همگانی در آن لحاظ شده است، دارای فایل های اضافی و سنگین بوده و در صورت نصب چندین پلاگین بر روی یک سایت وردپرسی باعث کندی سرعت لود وب سایت می شوند.

اگر قصد اضافه کردن امکانات جدیدی  به وب سایت خود را دارید می توانید سفارش خود را به ما بسپارید تا در اسرع وقت افزونه دلخواه شما را مطابق خواسته های شما آماده و تحویل شما نمائیم.

چنانچه سوال و یا ابهامی در این زمینه دارید؛ شاید بتوانید پاسخ سوال خود را در بخش سوالات متداول وب سایت یک وی پی بیابید و یا در بخش نظرات سوالات متداول  مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید . همینطور از طریق فرم بخش تماس با ما قادر خواهید بود انتقادات، پیشنهادها و نظرات خود را با ما مطرح کنید. پیام های ارسال شده در اسرع وقت بررسی و پاسخ داده خواهد شد.