درخواست اصلاح و بهینه سازی پوسته یا پلاگین


شاید در برخی موارد بتوان با ویرایش و بهینه کردن پوسته فعلی وردپرس، از صرف هزینه زیاد برای طراحی پوسته جدید اجتناب کرد. همین طور با ویرایش افزونه در حال اجرا، از سفارش افزونه جدید و صرف هزینه بیشتر خودداری کرد. یک وی پی می تواند پوسته و یا افزونه ایی که در حال استفاده آن هستید را بررسی کند و چنانچه دارای نواقص و مشکلاتی باشد رفع نماید و یا در صورت امکان، قابلیت های و امکانات آن را بهبود دهد.

چنانچه احتیاج به اضافه کردن بخش های جدیدی به پوسته ورپرس شما باشد و یا اگر بخواهید قسمتی از پوسته را حذف و یا اصلاح کنید، یک وی پی می تواند این خدمت را برای شما انجام دهد و رضایت شما را جلب کند. همین امکان برای افزونه های وردپرس نیز وجود دارد و شما می توانید افزونه هر تغییری را در افزونه مورد نظر خود را سفارش دهید.

چنانچه تمایل به انجام هر یک از موارد ذکر شده بالا را داشتید می توانید از طریق فرم زیر، اعلام فرمائید. لطفا در بخش متن پیام تغییر و یا تغییراتی که مایل به انجام آن هستید را اعلام بفرمائید. در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

 

چنانچه سوال و یا ابهامی در این مورد دارید شاید از قبل به سوالات شما پاسخ داده شده باشد و بتوانید پاسخ سوال خود را در صفحه سوالات متداول یک وی پی یپدا کنید در غیر اینصورت می توانید سوال، ابهام ،انتقاد و پیشنهاد خود را در بخش نظرات صفحه سوالات متداول مطرح فرمائید و یا از طریق فرم تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. پیام شما در اولین فرصت بررسی و پاسخ داده خواهد شد.