tel : 0935-955-6950 | telegram id : @onewp

کسب درآمد آنلاین از فروش فایل

1wp.ir

صفحه نخست درباره ما تماس با ما
----------------------- ---------------------------

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

به وب سایت یک وی پی خوش آمدید

فروشگاه آنلاین خود را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن راه بیاندازید

تست خرید از فروشگاه یک وی پی

شرایط و مقررات خرید

خرید از وب سایت یک وی پی بسیار ساده و بی دردسر است. شما نیاز به پر کردن فرم های عریض و طویل و  ارائه اطلاعات غیر ضروری ندارید.شما با یک کلیک به درگاه امن بانکی وصل شده  و می توانید مبلغ خرید را پرداخت نمائید. هیچ کدام از اطلاعات کارت بانکی توسط وب سایت قابل رویت و یا ذخیره نخواهد بود و اطلاعات فقط در صفحه بانکی وارد خواهد شد.

پس از پرداخت در صفحه درگاه بانکی، به وب سایت برمی گردید و در صورت پرداخت موفق، لینک دانلود فایل و شناسه پرداخت  نمایش داده خواهد شد. می‌توانید در همین صفحه با وارد کردن ایمیل خود، یک نسخه از اطلاعات خرید از جمله لینک فایل خریداری شده، زمان و تارخ دقیق خرید، آی پی و شناسه پرداخت را به ایمیل خود ارسال کنید.

تنها قوانین عمومی که در سایر وب سایت ها برای کاربران و بازدید کنندگان وضع شده است برای بازدیدکنندگان و خریداران یک وی پی نیز مقرر می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که یک وی پی  همیشه برای مشتریان خود ارزش و احترام بسیار بالایی قایل بوده و تاکنون مشکلی از این بابت با هیچ کدام از مشتریان خود نداشته است و قوانین ذکر شده در پایین فقط جهت یادآوری می باشد :

۱- استفاده از مطالب و نوشته های وب سایت، فقط با ذکر منبع و لینک به مطلب اصلی محاز می باشد. ( صمیمانه متشکرم )

۲- استفاده از پوسته ها و پلاگین های خریداری شده فقط در چارچوب توافق های انجام شده و توضیحات داده شده در مورد هر محصول، فقط در وب سایت معرفی شده از طرف خریدار مجاز می باشد.

۳- خریدارن هر یک از محصولات یک وی پی حق فروش، اجاره، در اختیار دیگران  قرار دادن محصول خریداری شده، انتشار، اصلاح و دستکاری و فروش به نام خود را به هر نحوی را نخواهند داشت؛ و حق پیگیری موارد بالا  از طریق مراجع ذی صلاح قضایی برای یک وی پی محفوظ است.

۴- خریداران حق استفاده از تمام  و یا قسمتی از کدهای نوشته شده در پوسته و پلاگین ها، برای ایجاد محصولات مشابه و فروش آن را نخواهند داشت.

۴- خرید از وب سایت یک وی پی،  به منزله خواندن، آگاهی و پذیرفتن قوانین ذکر شده در بالا می باشد.

« مطلب بعدی پشتبانی
مطلب قبلی » آشنایی با روند خرید و دانلود فایل