کسب درآمد آنلاین از فروش فایل

1wp.ir

صفحه نخست درباره ما تماس با ما

امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

به وب سایت یک وی پی خوش آمدید

پوسته های یک وی پی امکان ایجاد فروشگاه های آنلاین فایل را برای شما مهیا می کند

تست خرید از فروشگاه یک وی پی

شرایط و مقررات خرید

خرید از وب سایت یک وی پی بسیار ساده و بی دردسر است. شما نیاز به پر کردن فرم های عریض و طویل و  ارائه اطلاعات غیر ضروری ندارید.شما با یک کلیک به درگاه امن بانکی وصل شده  و می توانید مبلغ خرید را پرداخت نمائید. هیچ کدام از اطلاعات کارت بانکی توسط وب سایت قابل رویت و یا ذخیره نخواهد بود و اطلاعات فقط در صفحه بانکی وارد خواهد شد.

پس از پرداخت در صفحه درگاه بانکی، به وب سایت برمی گردید و در صورت پرداخت موفق، لینک دانلود فایل و شناسه پرداخت  نمایش داده خواهد شد. می‌توانید در همین صفحه با وارد کردن ایمیل خود، یک نسخه از اطلاعات خرید از جمله لینک فایل خریداری شده، زمان و تارخ دقیق خرید، آی پی و شناسه پرداخت را به ایمیل خود ارسال کنید.

تنها قوانین عمومی که در سایر وب سایت ها برای کاربران و بازدید کنندگان وضع شده است برای بازدیدکنندگان و خریداران یک وی پی نیز مقرر می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که یک وی پی  همیشه برای مشتریان خود ارزش و احترام بسیار بالایی قایل بوده و تاکنون مشکلی از این بابت با هیچ کدام از مشتریان خود نداشته است و قوانین ذکر شده در پایین فقط جهت یادآوری می باشد :

۱- استفاده از مطالب و نوشته های وب سایت، فقط با ذکر منبع و لینک به مطلب اصلی محاز می باشد. ( صمیمانه متشکرم )

۲- استفاده از پوسته ها و پلاگین های خریداری شده فقط در چارچوب توافق های انجام شده و توضیحات داده شده در مورد هر محصول، فقط در وب سایت معرفی شده از طرف خریدار مجاز می باشد.

۳- خریدارن هر یک از محصولات یک وی پی حق فروش، اجاره، در اختیار دیگران  قرار دادن محصول خریداری شده، انتشار، اصلاح و دستکاری و فروش به نام خود را به هر نحوی را نخواهند داشت؛ و حق پیگیری موارد بالا  از طریق مراجع ذی صلاح قضایی برای یک وی پی محفوظ است.

۴- خریداران حق استفاده از تمام  و یا قسمتی از کدهای نوشته شده در پوسته و پلاگین ها، برای ایجاد محصولات مشابه و فروش آن را نخواهند داشت.

۴- خرید از وب سایت یک وی پی،  به منزله خواندن، آگاهی و پذیرفتن قوانین ذکر شده در بالا می باشد.

« مطلب بعدی پشتبانی
مطلب قبلی » آشنایی با روند خرید و دانلود فایل