tel : 0935-955-6950 | telegram id : @onewp

کسب درآمد آنلاین از فروش فایل

1wp.ir

صفحه نخست درباره ما تماس با ما
------------------

امروز : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

به وب سایت یک وی پی خوش آمدید

چنانچه مشکل و یا ابهامی در زمینه پوسته و یا پلاگین ها دارید؛ از بخش تماس با ما اقدام کنید

تست خرید از فروشگاه یک وی پی

راه اندازی فروشگاه فایل

 

کسب درآمد آنلاین با کمترین سرمایه گذاری

به کمک این افزونه شما می‌توانید در وب سایت فعال خود فایل هایی برای فروش قرار دهید و یا سرویس و خدماتی ارائه دهید و بعد از دریافت وجه آن، لینک دانلود و شناسه خرید را به طور خودکار برای خریدار نمایش دهید و همینطور لینک دانلود و جزئیات خرید را برای خریدار، از طریق ایمیل ارسال کنید.

این افزونه هیچ تاثیر و یا اختلالی در روند نمایش و فعالیت وب سایت شما ایجاد نمی‌کند. هیچ محدودیتی از نظر پوسته نصب شده و فعال بر روی سایت وجود ندارد. بعد از نصب افزونه هیچ تغییری در ظاهر و نحوه نمایش سایر پست ها ایجاد نمی‌شود. تنها بعد از پست محصولات و یا خدمات، دکمه پرداخت به انتهای پست اضافه می‌شود که قابلیت پرداخت را فراهم می‌آورند.

راه اندازی فروشگاه فایل

راه اندازی فروشگاه فایل

برای فروش محصولات آنلاین از جمله کتاب، مجلات الکترونیک، فایل های پی دی اف ،فایل های word ،فایل های نرم افزارهای تخصصی، عکس و گرافیک و سایر محصولات و خدمات آنلاین می‌توانید ازاین افزونه استفاده کنید. چنانچه وب سایت فعالی ندارند در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممگن، برای شما راه اندازی خواهد شد. قیمت : ۱۴۹ هزارتومان (یک دهم درآمد فقط یک ماه) گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت رضایت شما را از این خرید تضمین می کنیم دارای نماد تجارت الکترونیک (ای نماد)

« مطلب بعدی هفت راه متفاوت اندیشیدن در مورد ترس
مطلب قبلی » خدمات نویسندگی پست های اختصاصی