tel : 0935-955-6950 | telegram id : @onewp

کسب درآمد آنلاین از فروش فایل

1wp.ir

صفحه نخست درباره ما تماس با ما
----------------------- ---------------------------

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

به وب سایت یک وی پی خوش آمدید

همین حالا فروشگاه خود را بر پا کنید

تست خرید از فروشگاه یک وی پی

چند نکته در مورد فروشگاه اینترنتی

در دنیای امروز، با توجه به مشغله های کاری و کمبود فرصت برای خرید حضوری و فیزیکی، تمایل مردم به خرید آسانتر و راحتتر بیشتر شده است و روز به روز افزایش پیدا می کند. شما به عنوان صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان محصولات و خدمات باید به این نیاز مشتریان توجه بسیار زیادی داشته باشید و در جهت برطرف نمودن نیاز آن ها تلاش نمایید. شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هم می توانید مشتریان حضوری خود را به خرید اینترنتی تشویق نمایید و هم می توانید مشتریان جدیدی را جذب نمایید. با توجه به اینکه در هر لحظه و هر مکانی فروشگاه شما در دسترس مشتریان هست، شما بدون حضور شما در فروشگاه و مغازه خود، می توانید کسب درامد داشته باشید. یک فروشگاه اینترنتی باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد و می تواند ابزار قوی برای فروش شما باشد.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

 

شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هم می توانید مشتریان حضوری خود را به خرید اینترنتی تشویق نمایید و هم می توانید مشتریان جدیدی را جذب نمایید.

نکاتی که برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه کنید :

۱- امنیت فروشگاه اینترنتی :
همانطور که در دنیای واقعی شما برای فروشگاه و مغازه خود تدابیر امنیتی را لحاظ می کنید، در راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیز باید به این نکته توجه نمایید، دزدان اینترنتی بسیار ماهر هستند و می توانند به راحتی از فروشگاه اینترنتی شما دزدی کنند.

برخی از مباحث امنیتی به نکات فنی سایت مرتبط می شود که این موضوع به عهده شرکت طراح فروشگاه اینترنتی شما می باشد و سایر نکات نیز به مدیریت فروش مرتبط می باشد. حتما در انتخاب شرکت طراح فروشگاه خود دقت نمایید.

۲- تبلیغ فروشگاه اینترنتی :
شما برای جذب مشتری و کسب درامد از فروشگاه خود، حتما نیاز به تبلیغ دارید، شما باید نام، برند، محصولات و خدمات خود را به کاربران اینترنتی معرفی نمایید و کاربران اینترنتی را تبدیل به مشتری کنید. حتما برای شناساندن فروشگاه اینترنتی، هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی را در نظر بگیرید.

۳- سرمایه گذاری برای فروشگاه اینترنتی :
تصور نکنید که شما فقط با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، می توایند به پول برسید. در دنیای واقعی شما برای تامین محصول، پرسنل فروش، تبلیغات و…. هزینه می کنید، در فروشگاه اینترنتی نیز شما باید سرمایه گذاری کنید.

این تصویر اشتباه را از ذهن خود پاک کنید که با راه اندازی یک فروشگاه ایننرنتی قطعا، حتما و سریعا به پول خواهید رسید، شما باید سرمایه گذاری کافی کنید، تا زمانی که هزینه های واقعی راه اندازی فروشگاه اینترنتی و بازاریابی اینترنتی را نداشته باشید، هیچ سرمایه ای به شما باز نخواهد گشت.

 

منبع : http://hiberd.com

« مطلب بعدی راهنمای راه اندازی فروشگاه آنلاین
مطلب قبلی » مزیت های خریدهای اینترنتی چیست؟

Fatal error: Call to a member function get_id() on null in /home/wpir12/public_html/wp-content/themes/live/single.php on line 75