tel : 0935-955-6950 | telegram id : @onewp

کسب درآمد آنلاین از فروش فایل

1wp.ir

صفحه نخست درباره ما تماس با ما
----------------------- ---------------------------

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

به وب سایت یک وی پی خوش آمدید

دانلود قالب و پلاگین های مورد نیاز برای ایجاد فروشگاه محصولات دیجیتال

تست خرید از فروشگاه یک وی پی

هفت راه متفاوت اندیشیدن در مورد ترس

برای اینکه کاملاً موفق شوید، باید بر ترس خود مسلط شده، کاربرد اصلی آن را متوجه شوید و از آن به عنوان یک امتیاز استفاده کنید. زمانی که ترس و چگونگی استفاده از آن را متوجه شوید، می‌توانید از آن برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

اگر روبروی دری ایستاده‌اید که بر روی آن نوشته است ” ترس” ، این همان دری است که برای موفق شدن حتماً باید از آن عبور کنید.

همانطور که میدانیم هیچ ترسی در زمان راحتی نیست. زمانی که در امنیت کامل باشید هیچ انگیزه‌ای ندارید. جایی که راحتی هست، خودخواهی هم می‌آید و جایی که خودخواهی باشد موفقیتی در کار نیست.

 

نقش ترس در کارآفرینی

نقش ترس در کارآفرینی

ترس به عنوان یک چالش

زمانی که در کسب‌و کار از قدم بعدی‌تان مطمئن نیستید، جرقه ترس می‌خورد و ممکن است قربانی این تفکر شوید که کسب‌ و کارتان در خطر ورشکست شدن قرار گرفته است. به طور طبیعی اولین پاسخ ناشی از ترس، تمایل برای دوری از چالش‌ها است.

فراموش نکنید که ترس یک احساس بازدارنده است. زمانی که می‌خواهید یک گام به عقب برگردید ترس از شما میخواهد که علی‌رغم عدم اطمینان یک گام به سمت جلو بروید.

 

گاهی اوقات ترس از شما می‌خواهد تا پیش بروید و به رقابت بپردازید. موفقیت در گروه خطر کردن و گرفتن تصمیمات بزرگ است. اما اگر اجازه دهید ترس تمام وجودتان را فرا بگیرد، مانند فردی می‌شوید که در یک باتلاق گیر کرده است و هرچقدر بیشتر دست و پا میزند بیشتر گیر می‌کند. ترس هم اینگونه خودش را تقویت می‌کند. هر چقدر بیشتر اجازه دهید ترس شما را در بر بگیرد، دایره ترس بزرگتر شده و تصمیم گیری ها نیز سخت تر می‌شود.

اگر واقعاً چیزی را میخواهید اما از فکر اشتباهاتی که ممکن است در مسیرتان وجود داشته باشد می‌ترسید، ترس بر اراده تان غلبه کرده و در حال دیکته کردن به شما است. یاد بگیرید که از ترستان سریع تر حرکت کنید.

 

ترس به عنوان یک محرک

در تعقیب موفقیت چه در زندگی چه در کسب و کار، نباید به هیچ فردی اجازه دهید که با القای احساس ضعیف بودن به شما تردیدی در درونتان به وجود بیاورد که حرکت تان به سمت جلو را به تأخیر بیندازد.

بسیاری از ترسهایی که دارید به خاطر فکر کردن به تهدیدهای غیر واقعی در کسب و کارتان است.
در مورد احساس ترس منطقی باشید. گاهی اوقات به آن اجازه دهید که در چالش ها مسیر شما را برای یک فکر منطقی باز کنند. همزمان با کنترل احساسات تان از ترس به عنوان محرک و نوعی مربی برای هدایت خودتان در شرایط چالش برانگیز استفاده کنید.

زمانی که بارها و بارها از ترس خود بهره بگیرید، صفت اعتماد به نفس خود را تقویت خواهید کرد. بدون ترس اعتماد به نفس رشد نخواهد کرد. زمانی اعتماد به نفس تان بیشتر می‌شود که به طور پیوسته در رسیدن به اهدافی که در گذشته هرگز فکر نمی‌کردید توانایی رسیدن به آن را
داشته باشید، موفق باشید.

اگر از ترس درست استفاده کنید می‌تواند از هر احساس دیگری بیشتر شما را به سمت جلو پیش ببرد.

ترس به عنوان کنجکاوی

ترس بدون دلیل بوجود نمی‌آید. در کسب و کار ترس از شکست و یا ضرر به طور طبیعی شما را وادار می‌کند تا هر کاری برای فرار از آن انجام دهید. با این حال، این اجتناب چیزی جز از بین بردن خلاقیت و ایجاد کردن یک مانع ذهنی که شما را از موفقیت بازدارد، برای تان حاصل نمی‌آورد.
برای اینکه قربانی ترس تان نشوید در مورد آنچه از آن می‌ترسید کنجکاو باشید. با تمرین ذهنی بر روی آنچه از آن می‌ترسید فرصت این را دارید که به این فکر کنید برای از بین بردن این حالت منفی و استفاده از انرژی آن برای منفعت خودتان چه کارهایی لازم است انجام دهید.

ترس به عنوان یک راهنما

ترس به طور خودکار حالتی تحریک کننده به وجود می‌آورد که سبب می‌شود در زمان رویارویی با چالشها در زندگی و کسب و کار، بیشتر توجه خودتان را جمع کنید. ترس به شما هشدار می‌دهد چه زمانی محتاط باشید و چه زمانی بر روی تصمیماتی که می‌گیرید محکم بایستید.

ترس راهنمایی عالی است، به صدای آن گوش کنید. موارد زیادی پیش می‌آید که ترس به شما می‌گوید ” یا همین الان یا هیچوقت ” موارد زیاد دیگری هم وجود دارد که همین ترس به شما می‌گوید ” عجله نکن، الان یکم صبر لازم است “. زمانی که در حال برنامه ریزی و فکر کردن برای قدم بعدی تان هستید، این هشدارها می‌توانند چراغ مسیرتان باشند.

ترس به عنوان یک احساس مفید

ترس خوب یا بد نیست، فقط کمی تلخ است. این احساس حتماً نباید خیلی عمیق باشد. وقتی به ترستان قدرتی غیرعقلانی می‌دهید تا ذهنتان را فلج کند، شما را از پیشرفت باز می‌دارد.
حالتی را تصور کنید که در آن با ترس هم مانند بقیه احساساتتان رفتار می‌کنید. اگر این تصور را حفظ کنید، فواید ترس را هم درک خواهید کرد و می‌توانید از قدرت آن استفاده کنید. متوجه خواهید شد که ترس شاید یکی از مفیدترین انرژی ها را برای رسیدن به هدف در اختیارتان قرار دهد.

زمانی که ترس را با فرصت که یک تجربه مثبت است همراه می‌کنید می‌توانید ارزش والای ترس را برای تغییر در خودتان و کسب و کارتان ببینید. زمانی که تجربه به جلو رانده شدن توسط ترس را کسب می‌کنید، به ترس به عنوان درگاهی برای موفقیت، شادی و رضایت تان احترام خواهید گذاشت.

به همین دلیل، همواره به خودتان یادآوری کنید که هر چیزی که می‌خواهید پس از غلبه بر ترس به دستتان می‌رسد.

ترس به عنوان ابزاری خردمندانه

ترس با غریزه درونی ارتباطی تنگاتنگ دارد. اگرچه این احساس کمی ناراحت کننده است، اما علاقه ای برای شما فراهم می‌کند که معمولاً با مهربانی از دیگران نمی‌توانید بگیرید. زمانی که تفکرات و احساسات تان بهترین تصمیم را برای شما می‌خواهند مجبورید که گوش کنید.

برای اینکه از ترس به طور موثر استفاده کنید، تلاش کنید تا این ابزار خردمندانه را برای تصمیم بعدی که خارج از دایره امن تان است به کار ببرید. زمانی که یاد می‌گیرید تا احساسات آمیخته با ترس را کنترل کنید، آنها تبدیل به قدرتمندترین معلم های خرد برای شما می‌شوند و تصمیمات تان در کسب و کار را جهت دهی می‌کنند.
برای تقویت خودتان لازم است کارهایی بکنید که می‌ترسید توانایی انجام آن را نداشته باشید. در این فرآیند شما به فردی باتجربه، خردمند و بدون محدودیت در راه رسیدن به موفقیت تان تبدیل می‌شوید.

ترس به عنوان یک کاتالیزور

زمانی که متوجه می‌شوید چرا از چیزی می‌ترسید، مدیریت آن ترس راحت تر میشود. در حین دنبال کردن رویاهایتان عجیب نیست که “خیلی در چشم ” و یا “خیلی متفاوت” باشید. حواستان باشد هرگز هدف خود را به خاطر هماهنگ شدن با حرف های مردم از دست ندهید.

خودتان باشید. در دنیای کسب و کارهای رقابتی که هر کسی تلاش می‌کند شبیه فردی دیگری باشد و از دیگران تقلید کند، آنقدر شجاع باشید که بتوانید خودتان باشید. هیچ فرد دیگری ویژگی های شخصیتی شما را ندارد. هیچ فرد دیگری نمی‌تواند در نقش شما بازی کند، پس از متفاوت
بودن خودتان خوشحال باشید.
شفافیت آهنربای موفقیت است. هرچقدر بیشتر به خودتان باور داشته باشید کمتر از متفاوت بودن می‌ترسید، و فرصت های بیشتری در مسیرتان قرار می‌گیرد. از خطر کردن نترسید. یاد بگیرید کارهای شگفت انگیزی بعد از غلبه بر احساس قدرتمند ترس انجام دهید.
ترس یک کاتالیزور است. اجازه دهید شما را به سمت موفق شدن هدایت کند.
احساس ترس در انسان امری طبیعی است. ترس یک عامل بزرگ برای رقابت و انگیزه در زندگی و کسب و کار است.

ترس محرکی در درون شماست که بیشترین تاثیر را در حرکت و تغییرتان دارد. در یک سطح بسیار ابتدایی ترس شما را از خطر حفظ می‌کند، اما بیشتر این ترسی که شما به عنوان یک انسان آن را مشاهده کرده اید، ترس از چیزی است که هنوز اتفاق نیفتاده است و یا ترس از بدترین سناریوهایی که احتمالاً هیچ وقت اتفاق نخواهد افتاد. ترس های سرکوب کننده حالت غیرطبیعی از اضطراب مزمن را ایجاد می‌کنند که امکان هرگونه رشد را که برای رسیدن به موفقیتی چشمگیر به آن نیاز دارید، از شما می‌گیرند.
دقیقاً در تجربه هایی که شما در چهره تان احساس ترس می‌کنید درهایی از موفقیت به رویتان باز خواهند شد.

« مطلب بعدی اضافه کردن کدهای سفارشی در وردپرس با Code Snippets
مطلب قبلی » راه اندازی فروشگاه فایل

Fatal error: Call to a member function get_id() on null in /home/wpir12/public_html/wp-content/themes/live/single.php on line 75