tel : 0935-955-6950 | telegram id : @onewp

کسب درآمد آنلاین از فروش فایل

1wp.ir

صفحه نخست درباره ما تماس با ما
----------------------- ---------------------------

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

به وب سایت یک وی پی خوش آمدید

طراحی پوسته و پلاگین فروشگاه خود را به ما بسپارید

تست خرید از فروشگاه یک وی پی

افزونه اختصاصی سئو وردپرس

 

افزونه اشتراک گذاری و بهبود سئوی یک وی پی

افزونه اشتراک گذاری و بهبود سئوی یک وی پی-

بررسی وضعیت سئو بعد از ارسال و انتشار پست:

برای بررسی و  بهبود سئو وب سایت های وردپرسی افزونه های سئو  زیادی وجود دارد که مهم ترین و بهترین آنها yoast  و all in one  هستند. هر دوی این افزونه شامل تنظیمات اضافی کلی هستند که لینک ها، متا تگ ها و سایر اجزای وردپرس را سفارشی و اصلاح می کنند .

در هنگام پست زدن و ارسال پست هم هر یک به نوعی، عنوان، متن پست، و سایر اجزای پست را از لحاظ معیارهای سئو بررسی می کنند. اما هیچ کدام از این افزونه های سئو  نتیجه و اثرات این اصلاحات و  تغییرات را نمایش نمی دهند و بعد از ارسال پست هیچ معیار و سنجشی صورت نمی گیرد.

 

 

 

بهبود سئو توسط افزونه وردپرس

لیست وب سایت  بررسی آنلاین وضعیت سئوی وب سایت :

برای همین خودم دست به کار شدم و لیستی از بهترین وب سایت هایی که در زمینه بررسی وضعیت سئو  و چک کردن وب سایت بود تهیه کردم. در این وب سایت ها ،با دادن آدرس وب سایت خود، به صورت آنلاین می توانید وضعیت وب سایت خود را بررسی کنید.

هر کدام از وب سایت ها در زمینه ایی وب سایت شما را بررسی می کنند. بعضی از وب سایت ها سرعت لود وب سایت شما، وضعیت متا تگ ها، وضعیت نمایش در دستگاه های مختلف و رسپانسیو بودن آنها ، تعداد بک لینک های وب سایت شما و  بسیاری از مقادیر و معیارهایی که ممکن هست هرگز به اونها توجه نکرده باشیم را بررسی می کنند.

نتایج بررسی وضعیت سئوی وب سایت را به صورت نمره و امتیاز و در بعضی از سایت ها به صورت جدول هایی نمایش می دهند، که می توانید با مشاهده این اطلاعات وب سایت خود را اصلاح کنید و یا موارد و تغییرات جدیدی را در آنها ایجاد کنید .

علاوه بر این در صورتی که وب سایت شما نیاز به تغییراتی داشته باشد راهنمایی هایی را در این زمینه به شما پیشنهاد می دهد. همینطور در اکثر این وب سایت ها نتایج نمایش داده شده به صورت pdf قابل دانلود هستند که می توانید دانلود و آرشیو کنید.

با استفاده از این وب سایت ها و مراجعه به آرشیو نتایج قبلی می توانید تاثیر تغییراتی را که در وب سایت خود لحاظ کردید را مشاهده کنید و اگر نیاز به تغییرات  و یا اقداماتی دیگری باشد،  در اسرع وقت متوجه شده و انجام دهید.

 

برای  مشاهده سایر امکانات افزونه می توانید به پست زیر در همین وب سایت مراجعه کنید :

 

افزونه افزایش و بهبود رتبه و ترافیک وب سایت

« مطلب بعدی بهترین محصولات دیجیتال برای فروشگاه آنلاین فایل
مطلب قبلی » تست موزیک

Fatal error: Call to a member function get_id() on null in /home/wpir12/public_html/wp-content/themes/live/single.php on line 75